Odborná montáž drevostavieb po celom Slovensku

Príbeh zákazníka: Jean Paul a jeho útulný hotel v štýle bungalovov v Chabris v strednom Francúzsku

Príbeh zákazníka: Jean Paul a jeho útulný hotel v štýle bungalovov v Chabris v strednom Francúzsku

Jean Paul, bývalý remeselník a obchodný manažér, ktorý je v súčasnosti po viac ako 30 rokoch podnikania v preddôchodku, vždy sníval o vlastníctve malého hotela v štýle bungalovu a hosťovaní hostí v pokojnom regióne Chabris v strednom Francúzsku. 

Tradičná drevená chata sa javila ako ideálne riešenie pre sezónny prenájom pre svoju maximálnu praktickosť, elegantný estetický vzhľad a cenovo výhodnú cenu. Ale žiaľ, kúpa samostatného pozemku v regióne Savoie bola mimo predstavy a tak sa Jean Paul a jeho manželka rozhodli venovať časť svojho pozemku na výstavbu kompaktnej drevenej chaty vo svojich priestoroch.

Jean Paul prezeral množstvo modelov drevených stavieb a bol ohromený ich kvalitatívnymi vlastnosťami a estetickými vlastnosťami. Zákazník sa zamiloval do jedného z našich modelov. Trochu upravil pôvodnú chatu, aby plne vyhovovala jeho potrebám a stala sa nádherným priestorom na hosťovanie svojich hostí.

záhradny domček ALABAMA exterier

Montáž je oveľa zábavnejšia s priateľom na palube!

Stavba montovaného zrubu je oveľa jednoduchšia, ak máte niekoho, kto vám pomôže! Jean Paul mal šťastie na starého priateľa z detstva, ktorý vždy sníval o vlastníctve takejto drevenej budovy a mal záujem mu pomôcť s montážou chaty. Okrem inštalácie drevenej chaty zušľachtili rezané drevené konce aj brúsením, aby dosiahli dokonalý konečný vzhľad. Tento proces bol hladký a príjemný a Jean Paul a jeho priateľ zanechali uspokojivý pocit úspechu.

Vďaka svojej jednoduchej konštrukcii sa naše drevené chatky môžu stať vzrušujúcim projektom pre domácich majstrov! Vami vybraná drevostavba vám dorazí v prefabrikovanej sade, ktorá obsahuje všetky potrebné diely, očíslované pre vaše pohodlie a prehľadný návod na montáž. Takže ak máte chuť na malé dobrodružstvo, toto by mohla byť vaša šanca zažiariť!

záhradný domček ALABAMA vnútro

Hlavné poznatky: dalo by sa nabudúce niečo zlepšiť?

Jean Paul nám povedal, že je skutočne spokojný s výberom drevenej chatky a partnerstvom s nami a už zvažuje budúci projekt podobný tomuto. Zákazník nám však povedal, že nabudúce by si zrejme vybral variant okien a dverí z PVC.

V našich drevostavbách sú pravidelne drevené okná a dvere; PVC by však ponúkali dodatočné tepelnoizolačné vlastnosti, ľahšie sa udržiavali a nevyžadovali by dodatočné olejovanie alebo natieranie, aby sa zabránilo deformácii alebo poškodeniu vlhkosťou.

záhradný domček ALABAMA

Poďme technicky!

Jean Paul potreboval kompaktné, praktické a útulné riešenie pre svoj hotelový biznis v štýle bungalovov postavený v jeho nehnuteľnosti. Zákazník už mal v hlave víziu a bol rád, že našiel model, ktorý presne spĺňal jeho očakávania – náš štýlový záhradný domček ALABAMA.

Produkt: Drevený záhradný domček ALABAMA (44 mm), 4,5 x 4,5 m, 20 m²

drevený záhradný domček ALABAMA vnútro
Previous Post

Aký si vybrať záhradný altánok ?

Next Post

Šindeľ- optimálna strešná krytina pre drevený záhradný domček,altánky alebo chaty

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nákupný košík